تنوع محصولات کیک خونه

محصولات کیک خونه
۱۸ آذر ۱۳۹۹ مهتاب خسروشاهی

محصولات کیک خونه خیلی زیادند. اصلا یکی از جذابیت‌های «کیک‌خونه» همین تنوع محصولات و خوش‌مزه‌های رنگارنگش است.

در زندگی قبلی‌مان که کرونا نبود و از شیرینی‌فروشی خرید می‌کردیم، جلوی ویترین با دیدن کیک و شیرینی‌های جورواجور، دهان‌مان آب می‌افتاد. حالا هم موقع خرید آنلاین محصولات کیک‌خونه همین حس را داریم. «کیک خونه» با کیک و شیرینی‌های تر و تازه‌اش بین خوش‌خوراک‌ها جای خودش را پیدا کرده. برگ برنده‌اش هم مزه‌ی خانگی و تنوع محصولات است.

شما هر سلیقه‌ای که داشته باشید و هوس هر کیکی کنید، از سایت کیک‌خونه دست‌ خالی برنمی‌گردید. خلاصه نمی‌شود به خرید کیک آنلاین فکر کنید و یاد کیک‌خونه نیفتید. بیایید محصولات کیک خونه را ببینید.

۱- کیک‌های خانگی؛ متنوع و هیجان‌انگیزمحصولات کیک خونه

در منو کیک خانگی «کیک خونه» بیشتر مزه‌ها را پیدا می‌کنید. شکلاتی و دبل چاکلت برای شکلات‌دوست‌ها گزینه‌ای عالی‌ست. کیک سیب، کیک پرتقال، کیک آنانالس و آلبالو برای زمانی‌ست که دل‌تان کیک میوه‌ای می‌خواهد. قهوه‌خورها کیک نسکافه را می‌پسندند.

اگر هیچ کدام این‌ها را نخواستید، می‌توانید سراغ کیک عسلی، لیمو، کیک کره‌ای، یا هویج بروید. آتشفشان و بادام بلژیکی از مزه‌های پرطرفدار به‌حساب می‌آیند. از کیک بهاری هم بگوییم که مزه‌ی ایرانی و جذابش، زیر زبانتان می‌ماند.

این کیک‌های رویایی یک خوبی دیگر هم دارند. برای زمان‌های دونفره یا جمع‌های کوچک، سایز مینی مناسب است. برای دورهمی‌ها می‌توانید سایز بزرگ سفارش دهید.

یک گزینه‌ی هیجان‌انگیز دیگر از محصولات کیک خونه پیش رو دارید. اگر با دیدن این عکس‌ها حسابی هوس کیک‌های جورواجور کردید، کیک چند طعم سفارش می‌دهید.

کیک چند طعم درواقع کیکی‌ست که هر برش آن را خودتان انتخاب می‌کنیم. به این ترتیب می‌توانید با خرید کیک آنلاین، چند مزه‌ی مختلف را در یک جعبه تحویل بگیرید. کیک چند طعم هم می‌تواند کوچک یا بزرگ باشد. دیگر از این هیجان‌انگیزتر نمی‌شود.

۲- چیزکیک، محبوب همیشگی

محصولات کیک خونه

هر قدر مزه‌های متنوع کیک می‌تواند دلربا و اشتهابرانگیز باشد، ممکن است جای چیزکیک را نگیرد. درواقع عاشقان چیزکیک، انتخاب خودشان را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند. «کیک خونه» هم دو مدل چیزکیک می‌پزد. چیزکیک آلبالو و تنوری. اسم‌شان هم باعث می‌شود به فنجانی چای و یک بشقاب پر چیزکیک فکر کنید.

۳- پیروک؛ مزه‌ی قدیمی و دلچسبتنوع محصول کیک خونه

پیروک نوعی شیرینی قدیمی‌ست که آشپزهای ارمنی و روسی استاد پخت آن هستند. از سر و شکل شیک و قشنگش که بگذریم، مزه‌ی آسمانی دارد. «کیک‌خونه» در پخت پیروک هم تنوع را فراموش نکرده. پیروک آلبالو، توت‌فرنگی و زردآلو، یکی از دیگری خوش‌مزه‌ترند. به خرید اینترنتی کیک که فکر می‌کنید، پیروک را نباید از قلم بیندازید.

۴- پای؛ مناسب عصرانه و صبحانهخرید پای سیب

پای از آن شیرینی‌های محبوب در همه‌‌ی دنیاست. پای یک لایه خمیر دارد و روی آن با میوه‌ی پخته پر می‌شود. حرف پای که باشد، اول یاد پای سیب می‌افتید. پای سیب کلاسیک «کیک خونه» هم خوردن دارد. با کره و در دو سایز آن را می‌پزند. پای زردآلو هم در فصل خودش کم طرفدار ندارد. پای به هم که اواخر پاییز و در هنگام رسیدن به‌های تازه، سر و کله‌ش پیدا می‌شود.

اما از یک پای رژیمی خیلی سالم نمی‌شود گذشت، یعنی پای تونسی. در پخت پای تونسی شکر جایی ندارد و خیال‌تان از سالم‌ بودنش راحت است. به‌جای شکر پر از میوه‌های شیرین مثل خرما، کشمش و انجیر است.

جالب این که ما کیک‌خونه‌ای‌ها خودمان دستور پای تونستی را تهیه کرده‌ایم. خوبی خرید کیک آنلاین از «کیک خونه» این است که می‌توانید کیک‌های مختلفی را از سایز مینی سفارش دهید و مزه‌ی همه را امتحان کنید.

۵- کرامبل؛ مقوی و خوش‌مزهخرید کرامبل

کرامبل دسر هیجان‌انگیز و مقوی به‌حساب می‌آید. این شیرینی دو لایه خمیر دارد که بین آنها کرم پر می‌شود. روی کرامبل هم خشکبار می‌ریزند. از خوشگلی‌اش که بگذریم، مزه‌ی بی‌نظیری دارد.

کرامبل‌های «کیک‌خونه» مثل محصولات دیگر در اندازه‌های مختلف تهیه می‌شوند که مناسب جمع کوچک یا دورهمی‌های بزرگ‌‌ترند. کرامبل بهار شیراز، کرامبل سیب، بادام و کرنبری مزه‌های مختلفی‌ست که می‌توانید امتحان کنید.

۶- رنگینک، دسر شیرین ایرانیمحصولات کیک خونه

دسرهای محلی و بومی ما خیلی خوش‌مزه و مقوی هستند، مثل رنگینک. رنگینک یکی از دسرهای جنوبی به‌حساب می‌آید. ما رنگینک را در دو اندازه می‌پزیم. مدل پذیرایی آن چهارگوش است و خیلی شیک و مجلسی در بشقاب می‌نشیند. رنگینک کوچک، جمع‌وجور است و دو نفره طراحی شده. ترکیب خرما، گردو، کره و آرد و البته چهار عرق شیراز، بسیار دلپذیر است.

۷- براونی؛ کیک‌ دوست‌داشتنی

دوستداران کیک و آنهایی که عاشق امتحان کردن مزه‌های متنوع هستند، از براونی نمی‌گذرند. براونی کیکی‌ست که شکلات فراوان دارد. زیاد هم پف نمی‌کند، چراکه بیکینگ‌پودر در آن نمی‌ریزند. خلاصه که دیوانه‌ی کیک باشید یا عاشق کیک بستنی، براونی بهترین انتخاب برای شماست. براونی را همراه بستنی سرو کنید و خوش بگذرانید. براونی‌های «کیک خونه» چهار مدل کلاسیک، فندقی، آلبالویی و پرتقالی دارند.

۸- بسته‌‌ی شیرینی کره‌ای؛ چهار مزه‌ی دلربا

در این بسته چهار مدل شیرینی پیدا می‌کنیم، که هر کدام به تنهایی حرف‌ ندارند. حالا که کنار هم قرار گرفته‌اند، حسابی دلربا شده‌اند. شیرینی نارگیلی، شیرینی زنجبیلی، شیرینی دارچینی، و شیرینی لطیفه! عالی نیست؟

۹- کوکی کره‌ای؛ گزینه‌ی عاشقان کوکیمحصولات کیک خونه

کوکی انواع مختلفی دارد و کیک‌خونه جذاب‌ترین‌هایش را انتخاب کرده. اگر شما هم عاشق کوکی هستید، این بسته‌ی دوست‌داشتنی را امتحان کنید. با خرید کوکی از کیک‌خونه، ۵ مدل کوکی در بسته پیدا می‌کنید. کوکی لیمویی، کوکی شکلات و فندق، کوکی کشمش و گردو، کوکی پرتقالی و کوکی کرنبری.

۱۰- شیرینی مغزدار؛ کم‌شیرین و جذاب

کمتر ایرانی پیدا می‌شود که شیرینی مغزدار مثل قطاب را دوست نداشته باشد. بسته شیرینی مغزدار کیک‌خونه، کم طرفدار ندارد. ۶ مزه در آن پیدا می‌شود که هیچ‌کدام مواد نگهدارنده ندارند. تا یک ماه تازه و سالم می‌مانند و خیلی هم پر از شکر نیستند.

شیرینی گردویی، قطاب، سوهان عسلی، فندقی، موراکو و پفکی را در همین بسته پیدا می‌کنید.

۱۱- شیرینی خرمایی؛ سالم و مغذیکیک خونه

ماه رمضان که می‌شود، بازار خرما و شیرینی خرمایی داغ است. همه دل‌شان خوراکی‌های مقوی می‌خواهد. چیزی که آنها را سیر نگه دارد و سالم باشد. مثل همین شیرینی خرمایی. این محصول ویژه‌ی ماه رمضان است و در آن مزه‌ی هل، مغز گردو و چهار عرق شیراز پیدا می‌کنید.

۱۲- گرانولابار؛ ترند سالم‌خورها

چند سالی‌ست که گرانولابار جای خودش را در میز صبحانه‌ی ایرانی باز کرده. میان‌وعده‌ی جذابی هم به‌حساب می‌آید. کیک‌خونه‌ای ها هم بی‌کار ننشستند و سه مدل گرانولابار آماده کرده‌اند. خلاصه اگر در فکر خرید گرانولابار باشید، می‌توانید بین مدل‌های کشمش و گردو، کرنبری و بادام و فندق شکلات انتخاب کنید.

 

شما کدام یک از محصولات کیک خونه را بیشتر دوست دارید؟ برایمان بنویسید.

نظرات کاربران

0 Call Now Buttonتماس