راهنما

راهنمای ثبت سفارش در سایت

 1. برای ثبت سفارش ابتدا باید در سایت عضو شوید. 
 2. برای عضویت در سایت نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، آدرس ایمیل و رمز خود را وارد و سپس ثبت کنید. 
 3. برای انتخاب محصول مورد نظر خود می‌توانید از دسته‌بندی منوی سایت استفاده کنید. 
 4. بعد از انتخاب محصولات مورد نظر، وارد سبد خرید خود شوید.
 5. برای ثبت سفارش کیک‌های چند طعم مینی و بزرگ وارد صفحه‌ی کیک چند طعم شوید و کیک ۴ تکه یا کیک ۸ تکه را انتخاب کنید، سپس تعیین کنید که سفارش برای امروز یا روزهای آینده است. پس از آن برای انتخاب اسلایس مورد نظر، روی هر اسلایس کلیک کرده و طعم دلخواه خود را انتخاب کنید. 
 6. برای ادامه‌ی ثبت سفارش، اطلاعات مورد نیاز مثل آدرس را کامل و سپس روز و ساعت مورد نظر برای دریافت محصول را انتخاب کنید و با کلیک روی دکمه‌ی پرداخت وارد درگاه بانک شوید و ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. 
 7. در صورتی که سفارش شما هدیه است، می‌توانید گزینه‌ی “این سفارش هدیه است” را انتخاب کنید تا سفارشتان بدون فاکتور، به صورت هدیه بسته‌بندی شود و همراه کارت هدیه ارسال شود.
 8. برای ثبت سفارش و تحویل در همان روز از ساعت ۹ صبح تا ۴:۳۰ عصر می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و در خارج از این بازه سفارش برای روزهای آینده امکان‌پذیر خواهد بود. 
 9. برای ثبت کامل سفارش٬‌ حتما محدوه‌ی محل سکونت خود را از بین محدوده‌های ارسال درج شده در سایت، انتخاب نمایید. در صورتی که جزو مناطق تکمیلی هستید، محدوده‌ی تقریبی را انتخاب و ثبت سفارش را به صورت کامل انجام دهید، سپس از طریق شماره تماس مجموعه، مشخصات سفارش ثبت‌شده را به ما اطلاع دهید.
 10. مناطق اصلی از شرق تا تهران‌‌پارس، از غرب تا دریاچه چیتگر، از جنوب تا خیابان انقلاب-آزادی و دماوند و از شمال بدون محدودیت را شامل می‌شوند. همچنین منطقه ۱۰ شهرداری نیز جزو مناطق اصلی است.
 11. مناطق تکمیلی از شرق شامل حکیمیه، خاک سفید، افسریه، شهرک مسعودیه و مشیریه، از جنوب شامل کیان‌شهر، نازی‌آباد، خزانه، خانی‌آباد، عبدل‌آباد، جوادیه، بازار، منیریه و امیریه و از غرب شامل مهرآباد، تهرانسر، شهرک ولیعصر و شهرک آزادی می‌شوند.
 12. حداقل مبلغ برای ثبت سفارش، ۳۵ هزار تومان است و سفارش‌های کمتر از این مقدار ثبت نخواهند شد. 
 13. برای مناطق اصلی ارسال سفارش‌های بالای ۲۰۰ هزار تومان رایگان است و ارسال سفارش‌های کمتر از این مبلغ، ۲۰۰ هزار تومان هزینه‌ی ارسال خواهد داشت.
 14. برای مناطق تکمیلی هزینه‌ی ارسال ۱۵هزار تومان است و سفارشات فقط در بازه‌ی ۱ تا ۴ بعدازظهر ارسال می‌شوند.
 15. در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوال از طریق شماره‌ی ۹۱۰۷۰۲۵۶-۰۲۱ با ما در تماس باشید.
0 تماس