سفارش آنلاین کیک؛ راحت و بی دردسر

سفارش آنلاین کیک
۹ مهر ۱۳۹۹ مهتاب خسروشاهی

سفارش آنلاین کیک دیگر به کار خیلی راحتی تبدیل شده. کیک را مثل خیلی از خوراکی‌های دیگر می‌توانیم اینترنتی بخریم. اگر برای سفارش آنلاین کیک تردید دارید، این مطلب «کیک خونه» را تا آخر بخوانید.

سفارش آنلاین کیککیک یکی از خوراکی‌هایی‌ست که نمی‌شود در مقابلش مقاومت کرد. این خوش‌مزه‌ی خوش‌بو، در چشم به‌هم‌زدنی حال‌مان را زیرورو می‌کند. به همین دلیل است که خیلی‌ها سفارش آنلاین کیک را موهبتی می‌دانند.

ما در این مطلب می‌خواهیم ببینیم خوبی‌های خرید کیک اینترنتی چیست؛ و چطور می‌تواند کارمان را راحت کند.

چرا کیک آنلاین سفارش دهیم؟سفارش آنلاین کیک

ترافیک دیگر به بخشی از زندگی‌مان تبدیل شده. برای هر خریدی که داریم، ساعتی ماندن در ترافیک را تحمل می‌کنیم. این روزها که دنیا با کرونا ویروس دست‌وپنجه نرم می‌کند، یاد گرفته‌ایم خیلی از کارها را اینترنتی انجام دهیم؛ مثل خرید کردن.

قبلا برای رسیدن به قنادی محبوب‌مان، خیابان‌ها را زیر پا می‌گذاشتیم. مدتی هم دنبال جای پارک می‌گشتیم. اما حالا یاد گرفته‌ایم گوشی را برداریم و چند دقیقه‌ای کیک سفارش دهیم.

کافی‌ست ببینیم امروز هوس چه کیکی کرده‌ایم. شکلاتی دلمان می‌خواهد یا وانیلی. عسلی می‌خواهیم یا بادامی. خلاصه دیگر خودمان را معطل خیابان‌گردی نمی‌کنیم.

چطور خیال‌مان را از پرداخت سفارش آنلاین کیک راحت کنیم؟سفارش آنلاین کیک

هر وقت می‌خواهیم اینترنتی خرید کنیم، باید خیال‌مان از معتبر بودن سایت فروشنده راحت باشد. بهترین کار این است که روی سایت فروشنده، دنبال اعتماد الکترونیکی بگردیم. همه سایت‌های معتبر این نماد را دارند. با دیدن این نماد می‌دانیم جای اطلاعاتی بانکی‌مان امن است.

چطور اعتماد کنیم؟سفارش آنلاین کیک

در این دوره و زمانه، شرکت‌ها و مجموعه‌های معتبر خیلی شفاف رفتار می‌کنند. بعضی‌ها خودشان را به ما معرفی می‌کنند. فضاهای اداری و کارگاهی‌شان را نشان‌مان می‌دهند. در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند.

کار ما هم راحت می‌شود. می‌توانیم در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، عکس و ویدیوهاشان را ببینیم. وقتی مراحل پخت کیک و شیرینی را تماشا می‌کنیم، اطمینان‌مان جلب می‌شود.

به این ترتیب، ما با یک اسم خالی روبه‌رو نیستیم. بلکه می‌دانیم چه کسانی در این مجموعه کار می‌کنند. چطور برای‌مان کیک می‌پزند.

کار دیگرمان این است که نماد اتحادیه صنف قنادان را پیدا کنیم. اگر فروشنده تاییدیه و مجوزهای لازم را داشته باشد، می‌توانیم روی رعایت موارد بهداشتی و کیفیت آن حساب کنیم.

مواد اولیه مرغوب یکی دیگر از مواردی‌ست که اعتماد ما را جلب می‌کند. کمپوتی که چند ماه پیش تولید شده، با مارمالاد تازه یکی نیست. مربایی که مواد نگهدارنده داشته باشد، با مربایی که همان روز پخته شده، زمین تا آسمان فرق دارند.

با نگرانی کرونا چه‌کار کنیم؟

از وقتی پای کووید ۱۹ به زندگی‌هامان باز شده، همه چیز عوض شده. قبلا با خیال آسوده کنار خیابان شیرینی گاز می‌زدیم. حالا همه چیز را باید ضدعفونی کنیم. وقتی پای سفارش آنلاین کیک به ‌میان بیاید، نگران انتقال ویروس می‌شویم.

پیش از خرید کیک و سفارش هر نوع خوراکی، باید از رعایت بهداشت مطمئن شویم. حالا دیگر بهداشت معنی تازه‌ای دارد. همه سطوح کار باید با الکل ضدعفونی شوند.

بسته‌بندی اهمیت زیادی دارد. و اگر بتوانیم کیک را گرم کنیم، دیگر همه چیز عالی‌ست. پیش از خرید کیک، باید از همه‌ی این موارد خیال‌مان آسوده شود.

چه کیکی سفارش دهیم؟

سفارش آنلاین کیک

هر فصلی کیک خودش را می‌خواهد. تابستان هوس کیک آلبالو می‌کنیم. پاییز که می‌شود دل‌مان کیک شکلاتی با قهوه‌ی داغ می‌خواهد. خلاصه تنوع محصول خیلی مهم است.

خوب است زمان سفارش دست‌مان باز باشد و بتوانیم از بین محصولات مختلف، کیک انتخاب کنیم.

از کجا بدانیم کیک تازه است؟سفارش آنلاین کیک

همه‌ی لطف کیک خوردن، به تازگی آن است. دوست داریم وقتی برش کیک را به‌دهان می‌گذاریم، سرمان از عطر تازگی‌اش پر شود. ترد و تازه باشد. انگار که ساعتی پیش از فر بیرون آمده.

هر قدر کیک‌های تزئین‌شده جذاب باشند، هیچ چیز جای مزه کیک خانگی را نمی‌گیرد. قبل از خرید کیک اینترنتی، بررسی می‌کنیم که کیک‌ها روزپخت و تازه باشند.

چطور سفارش خرید کیک را ثبت کنیم؟سفارش آنلاین کیک

برای ثبت سفارش کیک نیازی نیست مهندس کامیپوتر باشیم. سایتی که خوب طراحی شده باشد، با چند کلیک ساده ما را به دکمه ثبت نهایی سفارش می‌رساند. بعضی‌ها با سفارش تلفنی راحت‌ترند. دوست دارند گوشی را بردارند، کیک‌شان را سفارش دهند و منتظرش بمانند.

همه ویژگی‌هایی را که برای‌تان گفتیم در «کیکِ خونه» پیدا می‌کنید. سفارش آنلاین کیک در «کیک‌خونه» کار راحتی‌ست. می‌توانید از روی سایت، یا به صورت تلفنی کیک بخرید.

اگر تا امروز از ما کیک سفارش نداده‌اید، محصولات و قیمت‌ها را این‌جا ببینید.

نظرات کاربران

0 Call Now Buttonتماس