سفارش حضوری

سفارش حضوری کیک
سفارش حضوری کیک

کیک‌خونه این امکان را فراهم کرده که از کافه‌های منتخب سفارشتان را به صورت حضوری تحویل بگیرید. با این سرویس جدید کیک‌خونه، شما می‌توانید با مراجعه به کافه‌های منتخب، بسته‌ای شامل یک اسلایس کیک از محصولات کیک‌خونه و یک نوشیدنی به سلیقه خودتان سفارش بدهید. همکاران ما در کافه‌ها بسته‌ی موردنظر را تقدیمتان می‌کنند و می‌توانید آن را با خود حمل کنید و در هر جایی که راحت بودید نوش‌جان کنید.

آدرس کافه‌های منتخب

  • کافه آن: میدان ولیعصر، انتهای کوچه‌ی مینو، شماره تماس: ۸۸۸۵۲۳۰۹
  • کافه آفریقا: میدان آرژانتین، ضلع جنوبی پاساژ آفریقا، طبقه‌ی اول، کافه آفریقا، شماره تماس: ۸۸۵۵۲۹۲۵
  • کافه سوریزو: شریعتی، روبروی حسینیه ارشاد، نبش بن بست هدیه، پلاک ۱۱۸، شماره تماس: ۲۲۹۲۵۷۶۳
  • کافه پات: خیابان سئول، خیابان نمایشگاه، باشگاه انقلاب، زمین گلف، شماره تماس: ۲۶۲۱۷۴۸۴
  • کافه بابل: بلوار کشاورز، خیابان وصال شیرازی، نبش بن‌بست هما، پلاک ۱۱۹، شماره تماس: ۸۶۰۵۲۶۰۴

برای یک بعد از ظهر شلوغ کاری، چه چیزی می‌تواند اندازه‌ی یک کیک خانگی و قهوه خستگی را از تن شما بیرون کند؟ یا سر صبح که عجله دارید و صبحانه هم میل نکرده‌اید، یک اسلایس کیک و یک نوشیدنی برای شروع یک روز پرانرژی چطور است؟ 

زندگی روزمره و پرفشار شهری نیاز به دلخوشی‌هایی دارد که هرازگاهی بتواند سرعت و استرس این روزها را کاهش دهد. بسیاری ترجیح می‌دهند به مزه‌ی نوستالژیک کیک‌های خانگی پناه ببرند. کیک‌هایی که قبلا در خانه‌های مادربزرگ و مادرها پیدا می‌شد، اما غالبا این روزها با صنعتی شدن، اکثر کیک‌ها مزه‌های یکسانی دارند و از آن مزه‌ی نوستالژیک به دوراند. هرچند با گسترش کارهای خانگی، بعضی از طعم‌ها را می‌شود به صورت همان قدیم‌ها تجربه کرد.

همیشه وقتی اسم کیک می‌آید در کنارش انگار نوشیدنی هم باید باشد که بتواند طعم عالی کیک را دلچسب‌تر کند. این روزها عده‌ای قهوه را برای رفع خستگی به چای ترجیح می‌دهند، اما هم‌نشینی هر کدام از این دو با یک اسلایس کیک، به راحتی می‌تواند یک بعداز ظهر عالی را برایتان میسر کند. اگر هم عاشق مزه‌های قدیمی هستید، چای بهارنارنج می‌تواند پیشنهاد ما به شما باشد. یا وقتی مزه‌ی کیک سیب را تست می‌کنید حتما طعم و عطر یک چای هل می‌تواند به ساختن یک عصر عالی کمک کند. یا هارمونی چای آلبالو با همراهی کیک آلبالوی خوش عطر خانگی.

0 تماس