فروش سازمانی شیرینی و آجیل برای شب عید

فروش سازمانی شیرینی و آجیل
۹ اسفند ۱۳۹۹ الاهه انصاری

روزهای اسفند که می‌رسند همه با عجله به دنبال اتمام فعالیت‌های نصفه‌کاره و تیک زدن اهداف سالانه‌شان هستند. در بدوبدوهای اسفند، هرساله تکاپوی تمیز کردن خانه‌ها، خرید سفره هفت‌سین، لباس نو و آجیل و شیرینی وجود داشت، اما متاسفانه از سال گذشته سایه‌ی منحوس کرونا روی زندگی همه ما افتاده است. همین موضوع در سال گذشته باعث شد مهمانی‌های ایام عید به روزهای سلامت موکول شوند و فرآیند خرید لباس‌های نو سال آینده انجام شود. حالا با گذشت یک سال از آن روزها هنوز هم نتوانسته‌ایم از این مهلکه خلاص شویم و احتمالا قرار دورهمی‌های خانوادگی باز هم باید به سال آینده منتقل شوند. اما آیا می‌توانیم بی‌خیال شیرینی‌ها و آجیل عید برای خودمان شویم. هرچقدر هم که خانواده‌ها از دورهمی‌ها بپرهیزند، حذف این خوراکی‌ها از آن کارهای محال است. کیک خونه در راستای همین موضوع طرح فروش سازمانی شیرینی و آجیل را به سازمان‌ها پیشنهاد می‌دهد.

فروش سازمانی شیرینی و آجیل برای صاحبان کسب و کار

هر ساله کسب‌وکارها و شرکت‌های بسیاری برای نیروهای سازمانشان عیدی فراهم می‌‌کنند. نوع عیدی معمولا متناسب با بودجه و تصمیم‌گیری‌های سازمان متفاوت است. اما شیرینی و آجیل عضو حذف نشدنی از این پکیج عیدی محسوب می‌شوند. از آنجایی که در حال حاضر با توجه به شیوع کرونا، این خریدها رفتار پرخطر محسوب می‌شوند، فروش سازمانی شیرینی و آجیل از کیک خونه را به عنوان یک پیشنهاد بپذیرید و نیروهای سازمانتان را خوشحال کنید.

چرا از کیک خونه بسته عیدانه سفارش دهیم؟

کارگاه کیک خونه حالا چند سالی می‌شود که بر سر زبان شیرینی‌پسندها افتاده است. ما در کیک خونه تلاش می‌کنیم محصولاتی با بالاترین کیفیت مواد اولیه را تولید کرده و در اختیار همراهانمان قرار دهیم. ما به صورت روزانه محصولاتمان را آماده می‌کنیم. کارگاه کیک خونه صبح به صبح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شروع به کار می‌کند. ضدعفونی کردن ابزارها و وسایل، شست‌وشوی روزانه قالب‌ها، بسته‌بندی تمیز و بهداشتی محصولات از جمله اقدامات ما برای مبارزه با کرونا بوده داست. ما در سال گذشته نیز بسته‌هایی برای شیرینی‌های عید و فروش سازمانی شیرینی و آجیل فراهم کرده بودیم. رضایت دوستانمان در سال گذشته باعث شد امسال هم خط فروش سازمانی شیرینی و آجیل را برای نوروز ۱۴۰۰ راه‌اندازی کنیم تا کسب‌وکارها و شرکت‌ها دیگر نگران خرید عیدی برای نیروهای کارشان نباشند.

فروش سازمانی شیرینی و آجیل

 

ما در کارگاه کیک خونه چه محصولاتی داریم؟

در کارگاه کیک خونه، کیک‌های خانگی با همان طعم و مواد اولیه‌ی تازه تهیه می‌شوند. طعم بی‌نظیر کیک‌های کارگاه را در هیچ کارگاهی پیدا نمی‌کنید. چرا؟ چون در تهیه‌ی تمام محصولات، چاشنی عشق را اضافه کرده‌ایم. براونی و کرامبل در دسته‌بندی دیگری از محصولات کارگاه شیرینی‌پزی ما وجود دارند. انواع شیرینی خانگی، تارت‌، پیروک و پای در دیگر دسته‌بندی محصولات کارگاه کیک خونه قرار دارند. اما هرسال به مناسبت عید نوروز پکیج‌های ویژه‌ای از شیرینی‌های خانگی نیز برای روزهای عید آماده می‌کنیم. شیرینی‌های عید ما در دسته‌بندی‌ها و پکیج‌های متفاوت شامل شیرینی نوبهار، مغزدار،کره‌ای زر، نارگیلی، موراکو، لطیفه، گردویی، سوهان عسلی، فندقی، زنجبیلی، دارچینی و پفکی می‌شوند. پس نه تنها برای فروش سازمانی شیرینی و آجیل، بلکه برای پذیرایی در خانه‌هایتان نیز می‌توانید روی کیک خونه حساب باز کنیدفروش سازمانی شیرینی و آجیل

با عیدی کیک خونه بیشتر در خاطره‌ها بمانید

فروش سازمانی شیرینی و آحیل کیک خونه با پکیج‌های ویژه‌ای در حال اجرا است. بسته‌بندی مناسب محصولات، کیفیت شیرینی‌ها و آجیل‌ها شما را به عنوان یک کارفرمای مهربان در خاطر نفرات مجموعه ثبت می‌کند. چه چیزی بالاتر از اینکه برای نیروهای سازمانی محبوب باشید؟ اما پکیج فروش سازمانی شیرینی و آجیل کیک خونه چیست؟

تمام شیرینی‌هایی که برای نوروز آماده کرده‌ایم را می‌توانید در پکیج‌های سازمانی با آجیل برای نیروهای سازمان و شرکتتان سفارش دهید. بسته‌بندی این پکیج‌ها کاملا متناسب با هدایای سازمانی است. برای ثبت سفارش فروش سازمانی شیرینی و آجیل می‌توانید با کارگاه کیک خونه تماس بگیرید. از آن‌جایی‌که روزهای آخر سال با حجم بالایی از سفارش‌ها روبروییم، هرچه زودتر برای سفارش با ما تماس بگیرید. منتظر شما هستیم

راه ارتباطی با ما:  ۹۱۰۷۰۲۵۶۰ ۰۲۱

 

ما در کیک خونه تلاش می‌کنیم با کمک مواد اولیه‌ی مرغوب، بهترین خاطره‌ها را در ذهن دوستانمان ثبت کنیم. برای تهیه پکیج‌های سازمانی شیرینی و آجیل شب عید روی ما حساب باز کنید.

نظرات کاربران

0 Call Now Buttonتماس