قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 1.  سفارش و خرید از سایت کیکخونه فقط برای اعضای سایت امکانپذیر است و فقط سفارش‌های دارای کد پیگیری و تایید شده توسط واحد سفارش، به آدرس گیرنده که در سایت ثبت شده است ارسال خواهد شد.
 2. تنها دارنده نام کاربری و رمز عبور، مشتری است. مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده ی مشتری بوده و نیز هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت میگیرد. کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
 3. بعد از ثبت سفارش فاکتور به صورت الکترونیک برای مشتری صادر شده و فاکتور چاپ شده به همراه سفارش به مشتری تحویل خواهد شد. 
 4. سفارشها در دو بازه ی زمانی ۱ تا ۴ بعد از ظهر و ۶ تا ۹ عصر تحویل داده میشوند و در صورتیکه شخص در محل حاضر نباشد مسئولیت پرداخت خسارت به عهده ی شخص سفارش دهنده خواهد بود. 
 5. در صورت کنسل شدن سفارش به هر دلیلی، تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش کنسلی را به مجموعه اطلاع دهید. راههای ارتباطی با ما، تلفن: ۴۴۰۲۰۳۸۹۷ . واتس اپ: ۰۹۱۲۸۳۰۳۴۹۴
 6. تمامی محصولات کیک خونه به صورت روزانه و تازه تولید میشوند و امکان تغییر بر اساس طرح انتخابی شما وجود ندارد. 
 7. هرگونه کپی برداری از مطالب و عکس ها و داده های سایت کیک خونه٬ بدون ذکر منبع  ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت کیک خونه و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
 8. ثبت و ارسال سفارشهای کمتر از ۲۴ هزار تومن امکان پذیر نیست.
 9. سفارشها فقط در دو بازهی زمانی ارسال ۱ تا ۴ بعد از ظهر و ۶ تا ۹ عصر توسط همکاران ما تحویل داده خواهند شد و ارسال با پیک و خارج از این دو بازه امکان پذیر نیست. 
 10. ثبت سفارش و ارسال در همان روز، از ساعت ۹ صبح تا ۴:۳۰ بعد از ظهر امکان پذیر است و در خارج از این بازهی زمانی امکان ثبت سفارش برای روزهای آینده وجود خواهد داشت. 
 11. در صورت ناسالم رسیدن محصول، وجه به صورت کامل به شخص سفارش دهنده برگردانده خواهد شد. 
0 تماس = 25% تخفیف