قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت سفارش در سایت

 1.  سفارش و خرید از سایت کیک‌خونه فقط برای اعضای سایت امکان‌پذیر است و فقط سفارش‌های دارای کد پیگیری و تایید شده توسط واحد سفارش، به آدرس گیرنده که در سایت ثبت شده است ارسال خواهند شد.
 2. تنها دارنده‌ی نام کاربری و رمز عبور، مشتری است. مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده‌ی مشتری بوده و نیز هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت می‌گیرد. کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی خود کاربران خواهد بود.
 3. بعد از ثبت سفارش، فاکتور به صورت الکترونیکی برای مشتری صادر شده و ایمیل می‌شود. همچنین فاکتور چاپ شده به همراه سفارش به مشتری تحویل خواهد شد. 
 4. سفارش‌ها در دو بازه‌ی زمانی ۱ تا ۴ بعدازظهر و ۶ تا ۸ عصر تحویل داده می‌شوند و در صورتی‌که شخص در محل حاضر نباشد مسئولیت پرداخت خسارت به عهده‌ی شخص سفارش‌دهنده خواهد بود. 
 5. سفارش‌های مناطق تکمیلی فقط در بازه‌ی ۱ تا ۴ بعدازظهر تحویل داده می‌شوند.
 6. در صورت کنسل‌شدن سفارش به هر دلیلی، تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش از طریق تلفن ۰۲۱۹۱۰۷۰۲۵۶ و یا واتس‌اپ با شماره‌ی ۰۹۱۲۸۳۰۳۴۹۴ کنسلی را به مجموعه اطلاع دهید. 
 7. تمامی محصولات کیک‌خونه به صورت روزانه و تازه تولید می‌شوند و امکان تغییر بر اساس طرح انتخابی مشتری وجود ندارد. 
 8. هرگونه کپی‌برداری از مطالب و عکس‌ها و داده‌های سایت کیک‌خونه٬ بدون ذکر منبع  ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت کیک‌خونه و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
 9. ثبت و ارسال سفارش‌های کمتر از ۳۵ هزار تومن امکان پذیر نیست.
 10. تنها سفارش‌های بالای ۲۰۰هزار تومان مشمول ارسال رایگان هستند.
 11. سفارش‌ها فقط در دو بازه‌ی زمانی ارسال ۱ تا ۴ بعد از ظهر و ۶ تا ۸ عصر توسط همکاران ما تحویل داده خواهند شد و ارسال با پیک و خارج از این دو بازه امکان‌پذیر نیست. 
 12. ثبت سفارش و ارسال در همان روز، از ساعت ۹ صبح تا ۴:۳۰ بعد از ظهر امکان‌پذیر است و در خارج از این بازه‌ی زمانی امکان ثبت سفارش برای روزهای آینده وجود خواهد داشت. 
 13. در صورت ناسالم رسیدن محصول، وجه به صورت کامل به شخص سفارش‌دهنده برگردانده خواهد شد. 
0 تماس