هدیه روز عشقتان را از کیک خونه بخرید

روز عشق
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ فرزانه مجتهد

ولنتاین نزدیک است، هزاران فکر، مدام در سرتان چرخ می‌خورد. هنوز هدیه‌ای برای روز عشق انتخاب نکرده‌اید. دلتان می‌خواهد این هدیه، عمق عشقتان را به معشوق نشان دهد و  در عین حال دوست داشتنی باشد، جلوه‌گر زیبایی و گرمای مهرتان هم باشد. تهیه آن هم در این روزهای شلوغ پایانی سال، سخت و وقت‌گیر نباشد… سفارش آنلاین کیک خانگی را امتحان کرده‌اید؟ کیکِ‌خونه با امکان سفارش آنلاین کیک خانگی، گزینه‌ایست که تمام دغدغه‌هایتان را پاسخ می‌دهد.

روز عشق

کیک‌خونه کیست؟

کیک‌خونه در سال ۱۳۹۴ متولد شد. با هر بار نفس کشیدنش عطر خوش کیک خانگی را در فضا منتشر کرد. حالا کیک‌خونه قد کشیده است و سبد محصولاتش متنوع، رنگین و خوش‌بوست. تمامی محصولات آن، از کیک‌های خانگی گرفته تا کرامبل‌ها و چیزکیک‌ها، پخت روز هستند و با مواد اولیه مرغوبی تهیه می‌شوند.

کیک‌خونه در ابتدای راه، فروش سازمانی را هدف گرفته بود اما حالا مشتریان خانگی پر و پا قرصی دارد که تا اسم کیک خانگی به میان می‌آید، اول عطر خوش محصولات کیک‌خونه مدهوششان می‌کند و بعد فقط نام کیک‌خونه در ذهنشان جولان می‌دهد.

کیک‌خونه پروسه انتخاب محصول، سفارش و ارسال را بسیار ساده کرده است، مخاطبان با چند کلیک ساده در سایت کیک‌خونه، محصول مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند و تا ساعاتی بعد، آنها را دریافت می‌کنند. تجربه سفارش آنلاین کیک خانگی در کیک خونه به شیرینی محصولات کیک‌خونه‌ست.

هدیه‌ی روز عشق را از کیک‌خونه طلب کنید

با خودتان می‌گویید چرا باید هدیه ولنتاین را از کیک‌خونه بخریم؟ ما می‌گوییم انتخاب با خودتان است، اما مگر هدف از هدیه دادن در این روز عشق، تقدیم مهر و گرمای قلبتان نیست؟

محصولات کیک‌خونه، عطر خوش خانگی دارند، گرما و صمیمیت خانه را برای دلبرتان تداعی می‌کنند، خوشمزه، خوش رنگ و عطرند و از همه مهم‌تر سالم هستند، خیالتان بابت درجه یک بودن و تازه بودن مواد اولیه‌ای که در تهیه محصولات به کار می‌روند، راحت راحت باشد، همان روزی که سفارش می‌دهید، پخته می‌شوند و به دستتان می‌رسند.

کیک‌خونه سیستم ارسال منظم و سریعی دارد، بدون اینکه درگیر ترافیک و شلوغی شهر شوید، سفارش آنلاین کیک خانگی را تجربه می‌کنید، ساعت ارسال مناسب خودتان را انتخاب می‌کنید و ما پیام پرمهرتان را در بسته‌بندی شکیل و زیبا به دست معشوقتان می‌رسانیم.

 

کدام محصولات کیک‌خونه مناسب هدیه ولنتاین هستند؟

اگر از ما بپرسید باید خدمتتان عرض کنیم که تمام محصولات کیک‌خونه قابلیت تبدیل شدن به هدیه‌ای هیجان انگیز برای روز عشق را دارند. محصولات کیک‌خونه، انواع کیک‌های خانگی، چیزکیک، کرامبل، براونی، بلوندی، پای، پیروک، شیرینی‌های مغزدار و… را شامل می‌شود. اما شاید دوست داشته باشید حتما المانی از ولنتاین در کادویتان بدرخشد، در این‌صورت پیشنهاد می‌کنیم، کوکی‌های قلبی را امتحان کنید.

کوکی‌های قلبی دلتان را بردند؟ از اینجا سفارش دهید.

کوکی‌های قلبی در طعم‌های لیمویی، شکلات- فندق، کشمش-گردو، پرتقالی و کرنبری تهیه می‌شوند، بسته‌بندی زیبایی دارند و هدیه مناسبی برای روز عشق به حساب می‌آیند.

تور تفریحی در سرزمین محصولات کیک‌خونه

کوکی‌های قلبی را سفارش دادید؟ حالا همراه ما بیایید تا کمی عطر و طعم هدیه‌تان را بیشتر کنیم.

از کیک‌های خانگی کیک‌خونه چه می‌دانید؟

کیک‌های تازه، خوشمزه و سالم کیک‌خونه، پنجره‌ای رو به دنیایی از طعم‌های مختلف برایتان می‌گشایند، نسکافه، لیمو، پرتقال، شکلات، هویج، عسل و آناناس بخشی از این صندوقچه عطر و طعم هستند.

کیک‌ها، در دو سایز بزرگ و مینی قابل سفارش هستند، البته یک امکان هیجان انگیز دیگر هم وجود دارد، ابتدا خوب طعم‌های مختلف را زیر و رو کنید، ببینید از کدامشان نمی‌توانید دل بکنید؟ حالا در‌ بخش کیک‌های چند طعم، خودتان دست به کار شوید و اسلایس‌های متفاوتی از هر طعمی که دوست دارید، کنار هم بچینید.

کیکی که به سلیقه خودتان درست کرده‌اید می‌تواند چهار یا هشت اسلایس متفاوت از انواع کیک‌های خانگی کیک‌خونه را شامل شود.

عاشقان پنیر، به سوی چیزکیک بشتابید

اگر معشوقتان عاشق پنیر است، البته نه به اندازه‌ای که شما را دوست دارد؛ درنگ نکنید، چیزکیک تنوری کیک خونه آن هم در روز عشق او را مجنون خواهد کرد. چیزکیک تنوری و چیزکیک آلبالو کیک‌خونه در دو سایز آماده سفارش هستند.

براونی هدیه‌ی ولنتاین برای دوست‌داران شکلات

یکی از هدیه‌های اصلی ولنتاین، شکلات است، غلظت شکلات استفاده شده در براونی‌ها، بسیار بیشتر از کیک‌های شکلاتی معمولی‌ست. شما هم که می‌خواهید عشق غلیظ خودتان را نثار دلبر کنید، پس از براونی‌ها غافل نشوید.

کیک‌خونه براونی شکلاتی، آلبالویی، فندوقی و پرتقالی دارد، فکر می‌کنید معشوقتان از کدام طعمش خوشش بیاید؟

یادتان نرود که براونی‌ها را هم به صورت کامل می‌توانید سفارش دهید و هم به صورت اسلایسی.

کرامبل، هدیه‌ای شیرین از تهِ دل

حیف است روز عشقتان از کرامبل‌ها بی‌نصیب بمانید، شاید اصلا دلتان بخواهد برای خودتان هدیه بخرید و چه انتخابی بهتر از کرامبل‌ها.

آنها سه لایه دارند، خمیر کرامبل، کرم کرامبل و لایه نهایی هم نوعی از خشکبار است. از کیک‌های معمولی بافتی سفت‌تر دارند و اصلا با استایل اسفنجی بودن سازگار نیستند. شالوده آنها را کره می‌سازد.

روز عشق

یک پای عشق بدون پای می‌لنگد

سری به اتاق پای‌های کیک‌خونه بزنید، پای سیب، کدو حلوایی، به و پای تونسی معروف کیک‌خونه، آنجا منتظر شما هستند و حواسشان به لنگ نزدن پای عشقتان است.

پای‌ها در دو سایز تهیه می‌شوند، دقت کنید، شاید فکر کنید سایز کوچک آنها برای دو نفر کافیست، اما شما طعم جادویی این ساحران را دست کم گرفته‌اید.

شیرینی‌ها و کوکی‌ها

قبلا برایتان از کوکی قلبی شکل کیک‌خونه گفته‌ایم، اینجاست که باید خاطر نشان کنیم، کوکی‌ها، می‌توانند به شکل‌های دیگری هم در بیایند و کنار شیرینی‌های کوچک مغز دار جا خوش کنند، کافیست انتخابشان کنید تا شیرینی روز عشقتان را تضمین کنند.

پیروک، هدیه‌ای از دیاری دیگر

دوست دارید هدیه ولنتاین امسالتان، از تباری متفاوت باشد؟ پیروک‌ها یکی از انواع شیرینی‌های ارمنی هستند، که با مارمالاد و میوه‌های گوناگون درست می‌شوند. رنگ قرمز پیروک زرشک، چنان زنده و درخشان است که جان می‌دهد برای پیشکش شدن خدمت دلبر.

پیروک‌های کیک‌خونه، طعم توت فرنگی، زردآلو، آلبالو و زرشک دارند و به صورت اسلایسی هم قابل سفارش هستند.

بلوندی را می‌شناسید؟

بله درست خواندید، بلوندی. بلوندی هم یکی از محصولات کیک‌خونه‌ست. وقتی براونی داریم چرا بلوندی نداشته باشیم؟

در حال حاضر خرمالو نمایندگی این محصول جذاب را برعهده دارد. خرمالو از محبوبیتش برای معرفی بلوندی کمک گرفته است. مربعی به عرض ۲۰ سانت که برای ۶ تا ۹ نفر کافیست.

دارچین، جوزهندی، کره و خرمالوی بدون پوست از اجزای اصلی تشکیل دهنده بلوندی هستند، عطرش از میان این کلمات هم به مشام می‌رسد.

سفارش آنلاین کیک خانگی

نه تنها کیک‌های خانگی کیک‌خونه، بلکه تمامی محصولات آن را می‌توانید از طریق وبسایت و به صورت آنلاین سفارش دهید.

کافیست در ‌بخش محصولات، روی باکس محصول مورد نظرتان کلیک کنید، تعداد را انتخاب کنید، بازه زمانی ارسال سفارش را انتخاب کنید و تمام. خیالتان راحت باشد که محصول به موقع به دستتان می‌رسد. شما فقط روی تقدیم هدیه با لبخندی دلکش تمرین کنید.

کیک‌خونه، کادو می‌شود؟

قبول دارید که بسته‌بندی کادو به عنوان اولین چیزی که فرد دریافت کننده هدیه می‌بیند، بسیار مهم است و کل حس او را از هدیه تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

کیک خونه بسته‌بندی زیبایی دارد که قطعا دل معشوقتان را خواهد برد.

روز عشق

خلاصه‌ی کلام….

این روزها همه سرشان شلوغ است و دوست ندارند با رفت و آمدهای غیر ضروری بر مشکلاتی که ویروس کرونا ایجاد کرده است دامن بزنند، روز عشق هم نزدیک است و دلِ دلبر به هدیه‌ای از طرف دل‌داده خوش است، سفارش آنلاین کیک خانگی گزینه خوبی به نظر می‌آید، نیازی به مراجعه حضوری نیست، محصولی با کیفیت و سالم در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان می‌رسد.

درنگ نکنید، تصمیم‌تان را بگیرید و با خیال راحت به فکر روز عشقی هیجان انگیز باشید.

پکیج‌های متفاوتی برای روز عشق تدارک دیده‌ایم، یکی از یکی هیجان‌انگیز تر:

بسته کوکی قلبی: ۳۵۰ گرمی خونگی شامل طعم‌های: شکلات فندق، کرنبری و پرتقال

بسته‌ی ردولوت و شکلات فندق: بسته‌ی ترکیبی ردولوت و شکلات فندق خونگی

بسته‌ی دلبر: ردولوت شیشه‌ای شکلات فندق شیشه‌ای و یک بسته کوکی قلبی (به دوست)

بسته‌ی دل‌آرا: شامل سه اسلایس براونی (فندق،آلبالو، کلاسیک) و یک بسته کوکی قلبی (به دوست)

بسته‌ی دل‌یار: کیک چهارطعم (سیب،دبل، هویج،کره) و بسته کوکی قلبی به دوست

بسته‌ی دل‌شدگان: سه اسلایس کرامبل (سیب،بادام، شوکوپرتقال) و یک بسته کوکی قلبی (به دوست)

 

 

 

نظرات کاربران

0 Call Now Buttonتماس