هدیه مناسب عید نوروز؛ پیشنهادهای کیک‌خونه

هدیه مناسب عید نوروز
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ مهتاب خسروشاهی

خرید هدیه مناسب عید نوروز یکی از کارهایی‌ست که روزها ذهن ما را مشغول می‌کند. نوروز بهانه‌‌ی جذابی‌ست که به خیلی‌ها کادو بدهیم. از خانواده تا دوست و همکار. ما در کیک‌خونه برای خرید هدیه مناسب عید نوروز، پیشنهادهایی برای‌تان داریم.

هدیه مناسب عید نوروز یکی از آن چیزهایی‌ست که همه را سر شوق می‌آورد. اصلا یک نوروز است و عیدی‌هایش. بچه که بودیم، چه چیزی به‌اندازه‌ی عیدی گرفتن لذت‌بخش بود؟ البته در کنار عیدی به شیرینی‌ها هم ناخنک می‌زدیم و حسابی خوش‌ می‌گذشت. این حس خوب تاریخ مصرف ندارد. کادو دادن همیشه حس خوبی ایجاد می‌کند. چه برسد به زمانی که نوروز است و بهار هم از راه رسیده.

به چه کسانی عیدی می‌دهیم؟هدیه مناسب عید نوروز

هدیه مناسب عید نوروز، تعریف خاصی ندارد. کادویی که برای یک نفر مناسب است و ذوق‌زده‌اش می‌کند، ممکن است فرد دیگری را دلزده کند. عید که می‌شود، افراد خانواده اولین کسانی هستند که کادوهاشان را رد و بدل می‌کند. چقدر هم هیجان‌انگیز است. پنهانی کادو خریدن و کاغذ پیچیدن، و بعد دیدن برق شادی کسی که کادو را از دست ما می‌گیرد، یک دنیا می‌ارزد. گذشته از خانواده، می‌توانیم دوستان نزدیک‌مان را خوشحال کنیم. دوستان بهتر از برگ درخت‌ِ ما، از این‌که به یادشان بوده‌ایم، غافلگیر خواهند شد.

ساعت‌های زیادی را در محل کار می‌گذرانیم. پس بد نیست به فکر عیدی همکارها هم باشیم. پیشنهادهای ما را بخوانید و ببینید برای هر کسی، کدام هدیه مناسب به‌نظر می‌رسد.

ظرف مناسب هفت سینهدیه مناسب عید نوروز

تا چند سال پیش، رسم بود که بعد از تحویل سال به هم تبریک بگوییم و عیدی بدهیم. اما چند سالی می‌شود که از روزهای پایانی اسفند، بازار عیدی و تبریک سال نو داغ است. انتخاب ظرف مناسب هفت‌سین یکی دیگر از گزینه‌های هدیه مناسب عید نوروز است.

ظرف‌های چوبی و سرامیک خیلی پرطرفدار هستند. شاید از ظرف‌هایی انتخاب کنید که کسی با دست هنرمندش روی آن نقشی کشیده.

بسته محصولات بهداشتی و مراقبت از پوستهدیه مناسب عید نوروز

پوست همه به مراقبت نیاز دارد. آفتاب، آلودگی، میک‌آپ و بالا رفتن سن، باعث می‌شود دیر یا زود سر و کله‌ی لکه‌ها و چین‌های ریز روی پوست پیدا شود. می‌توانید مجموعه‌ای از مرطوب‌کننده، شویند، ضدآفتاب و کرم ویتامینه تهیه کنید.

پدر و مادرها کمتر به خودشان می‌رسند. این بسته مناسب آنهاست که عادت کرده‌اند همیشه نگران ما باشند و به خودشان کمتر اهمیت بدهند.

فرنچ پرسهدیه مناسب عید نوروز

هر کسی که قهوه دوست داشته باشد، از داشتن فرنچ پرس در آشپزخانه‌اش خوشحال می‌شود. این پیشنهاد به‌جز بچه‌ها، هر قهوه‌دوست و دم‌نوش‌دوستی را خوشحال می‌کند. با فرنچ پرس می‌توانند قهوه و فوم شیر درست کنند. و برای انواع دمنوش هم گزینه‌ای عالی‌ست. پاکتی قهوه یا دم‌نوش هم کنار بگذارید و کار هدیه‌گیرنده را راحت کنید.

آلبوم عکسهدیه مناسب عید نوروز

از زمانی که پای دوربین‌های بدون نگاتیو و گوشی‌های هوشمند به زندگی باز شد، کمتر کسی سراغ آلبوم عکس را می‌گیرد. ورق زدن آلبوم لذت بی‌نظیری دارد. می‌توانید به‌جای چاپ عکس، آلبوم سفارش دهید. تم آلبوم را مناسب سلیقه‌ی گیرنده انتخاب کنید. بچه‌ها با دیدن آلبومی که روند سن‌شان را نشان می‌دهد، حس خوبی پیدا می‌کنند. برای بزرگ‌ترها هم پر از خاطره خواهد بود.

بورد گیم

بازی‌های صفحه‌ای یا گیم‌بوردها سن و سال نمی‌شناسند. بچه‌ها از داشتن بازی صفحه‌ای خوشحال می‌شوند. بزرگ‌ترها هم سر ذوق می‌آیند. حالا که با وجود ویروس کرونا امکان دورهمی و مهمانی در تعطیلات عید را نداریم، چرا با گیم بورد سر خودمان را گرم نکنیم؟

ساعت مچیهدیه مناسب عید نوروز

ساعت یکی از هدیه‌هایی‌ست که شاید خلاقانه به‌نظر نیاید، اما همیشه گیرنده را خوشحال می‌کند! خوبی ساعت این است که بسته به برند، قیمت‌ متنوعی دارد. این هدیه بیشتر مناسب نزدیکان است. اگر بودجه‌‌مان محدود نباشد، کادوی لوکسی برای نوروز به‌حساب می‌آید.

کتابهدیه مناسب عید نوروز

نمی‌شود به هدیه مناسب عید نوروز فکر کنیم و از کتاب ننویسم. کتاب یکی از باارزش‌ترین یادگاری‌هاست. برای هر سن و سلیقه‌ای کتاب پیدا می‌شود. کتاب‌های کودک و نوجوان از داستانی تا تخیلی، حسابی بچه‌ها را سرگرم می‌کنند.

از بین رمان و داستان، کتاب‌های تاریخی، آشپزی و آموزشی می‌توانیم گزینه‌های هیجان‌انگیزی پیدا کنیم. اگر به هدیه مناسب عید نوروز برای همه فکر می‌کنید، جوابش کتاب است و بس. برای دوست، همکار، خانواده و بچه‌ها کتاب بخرید. روزهای طولانی تعطیلات در قرنطینه با کتاب هیجان‌انگیز می‌شود.

پلنرهدیه مناسب عید نوروز

همه دوست دارند برنامه‌ریزی کنند و درس خواندن، کارهای روزمره و وظیفه‌های شغلی را با نظم پیش ببرند. یکی از چیزهایی که خیلی کمک می‌کند، پلنر است. پلنر هم برای دانش‌آموزان و دانشجویان کاربرد دارد، هم به‌درد افرادی می‌خورد که می‌خواهند نظم بیشتری در زندگی‌شان داشته باشند.

شکلاتهدیه مناسب عید نوروز

شکلات همیشه کادوی دلربایی‌ست. چه کسی را می‌شناسید که از شکلات خوشش نیاید؟ برندهای معروفی مثل فرمند بسته‌های شیک و قشنگی برای کادو دادن طراحی کرده‌اند. می‌توانید شکلات را در کنار کادوی اصلی‌تان قرار دهید.

کارت پستالهدیه مناسب عید نوروز

تقدیم کردن کارت تبریک سال نو، یکی از سنت‌هایی‌ست که از بین نرفته. با وجود پیشرفت تکنولوژی، امکان فرستادن کارت تبریک آنلاین را داریم. اگرچه بعضی‌ها دوست دارند کارت مقوایی از کتاب‌فروشی‌ها بخرند. می‌توانید کارت پستال درست کنید. گل خشک، چند ماژیک رنگی و مقوا تنها چیزهایی‌ست که لازم دارید.

پازلهدیه مناسب عید نوروز

وقتی قرار است چند روز تعطیل باشیم و مهمانی هم نرویم، باید سر خودمان را گرم کنیم. پازل یکی از سرگرمی‌های جذابی‌ست که خیلی‌ها دوستش دارند. بعد می‌توانند پازل را قاب کنند و به یادتان بیفتند. خوبی‌اش این است که امکان خرید و ارسال آنلاین وجود دارد.

هدفون بی‌سیمهدیه مناسب عید نوروز

خیلی‌ها دورکار شده‌‌اند. مدرسه و دانشگاه هم آنلاین است. پس هدفون بی‌سیم خیلی کار راه‌انداز به‌نظر می‌رسد. هندزفری در درازمدت گوش را خسته می‌کند. اما هدفون نرم است و کیفیت صدای بهتری دارد.

شیرینی عیدهدیه مناسب عید نوروز

همه به‌فکر شیرینی عید پای سفره‌ی هفت ‌سین هستند. می‌توانید شیرینی کادو بدهید تا هفت‌ سین دیگران نشانی از محبت شما داشته باشد. شیرینی را هم می‌توانید آنلاین بخرید و بفرستید.

اگر هنوز بسته‌های شیرینی عید نوروز کیک‌خونه را ندیده‌اید، سری به تنوع شیرینی‌ها و کیک‌ها بزنید که پشیمان نمی‌شوید.

نظرات کاربران

0 تماس