کیک چندطعم چیست؟

کیک چندطعم کیک خونه
۲۶ آبان ۱۳۹۹ مهدی میکائیلی

احتمالا برای شما هم پیش آمده که موقع خریدن کیک در قنادی یا سفارش آنلاین کیک، دچار وسواس در انتخاب شوید. به شما حق می‌دهیم که انتخاب از بین این همه کیک رنگارنگ و جورواجور، برایتان مشکل باشد. اما در نهایت مجبور هستید که یکی از کیک‌ها را انتخاب کنید. خب حالا به این فکر کنید که چقدر عالی بود اگر می‌توانستیم چندین کیک را فقط با خرید یک کیک داشته باشیم! تعجب نکنید! اگر دنبال چنین چیزی هستید، کیک چندطعم کیک خونه دقیقا همان چیزیست که می‌خواهید.

کیک چند طعم

شاید شما جزو افرادی باشید که یک کیک با طعم خاص را ترجیح می دهند. اما اگر کمی تنوع طلب باشید، یک کیک چند طعم می‌تواند انتخابی جذاب و عالی برای شما باشد. البته منظور از کیک چندطعم این نیست که هر بخش و لایه از کیک دارای طعم خاصی باشد. کیک چند طعم یکی از کیک های اختصاصی کیک خونه است که بسته به انتخاب شما می‌تواند از ۴ یا ۸ تکه تشکیل شده باشد. هر کدام از تکه‌های این کیک، طعم خاصی دارند و این شما هستید که می‌توانید انتخاب کنید اسلایس‌های کیک مورد نظرتان از چه طعم‌هایی تشکیل شود.

کیک چندطعم 4 تکه

چرا کیک چند طعم؟

مهم‌ترین دلیل اکثر مشتریان برای انتخاب کیک چندطعم کیک خونه، حق انتخابی است که در اختیارشان قرار داده می‌شود. اگر کیک چندطعم ۴ تکه کیک خونه را سفارش بدهید امکان انتخاب ۴ اسلایس از کیک‌های مختلف را دارید و در صورت انتخاب کیک چندطعم ۸ تکه، تعداد انتخاب‌های شما به ۸ اسلایس افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین، می‌توانید یک کیک کاملا سفارشی بر اساس علایق و ذائقه خود داشته باشید.

برای یاد گرفتن طرز تهیه انواع کیک های خانگی و خوشمزه به وبلاگ کیک خونه سر بزنید

اگر هم این کیک را برای مهمانی و مراسم سفارش داده باشید، خیالتان راحت خواهد بود که طعم‌های مختلف این کیک می‌تواند سلایق تمام مهمانان شما را پوشش دهد و آنها را حسابی سورپرایز کند. ضمن اینکه، با پرداخت هزینه یک کیک می‌توانید طعم چندین کیک مختلف را تجربه کنید و از آن لذت ببرید. به نظرتان این عالی نیست؟

چه طعم هایی را می‌توانیم انتخاب کنیم؟

طبیعتا تعداد طعم‌های قابل انتخاب شما در صورت انتخاب کیک ۸ تکه، بیشتر از کیک ۴ تکه خواهد بود. اما به طور کلی، هر کدام از این دو نوع کیک چند طعم را که انتخاب کنید، امکان انتخاب از بین تعداد زیادی طعم مختلف را خواهید داشت. کیک سیب، کیک بادام بلژیکی، کیک نسکافه، کیک آناناس، کیک هویج، کیک شکلاتی و کیک دبل چاکلت فقط برخی از گزینه‌های در دسترس شما هستند. برای اینکه سایر طعم‌های موجود را ببینید می‌توانید به این صفحه سر بزنید.

کیک چندطعم 8 تکه

چطور باید کیک چندطعم را سفارش بدهیم؟

برای سفارش دادن کیک چندطعم کیک خونه اولین کاری که باید انجام بدهید، انتخاب تعداد اسلایس‌های کیک است. بعد از اینکه انتخاب کردید کیک شما ۴ یا ۸ تکه باشد، باید به صفحه سفارش یکی از این دو کیک وارد شده و شروع به انتخاب طعم‌های مورد نظر خود کنید. برای انتخاب طعم‌های کیک، باید روی اسلایس‌های مشخص شده در بشقاب کلیک کنید و طعم مورد نظرتان را برای هر کدام از تکه‌های کیک مشخص کنید. ضمن اینکه، طعم‌های انتخابی شما برای اسلایس‌های مختلف کیک می‌تواند تکراری باشد. مثلا برای کیک ۴ تکه می‌توانید دو تکه کیک سیب و دو تکه کیک آلبالو انتخاب کنید.

بعد از اینکه مشخص کردید هر تکه از کیک شما چه طعمی داشته باشد، قیمت نهایی کیک مشخص خواهد شد. در نهایت، زمان تحویل سفارش را مشخص و کیک سفارشی خود را به سبد خرید اضافه کنید. در صورتی که موجودی کیک‌های انتخابی شما کامل نباشد، می‌توانید طعم‌های دیگری را جایگزین کنید. در نهایت نیز با پرداخت مبلغ نهایی، سفارش شما ثبت خواهد شد.

اگر شما هم بعد از خوندن این مطلب، هوس کیک کردید، همین الان می‌تونید از اینجا انواع کیک چندطعم کیک خونه رو سفارش بدین.

نظرات کاربران

0 Call Now Buttonتماس