یک هدیه روز مادر با پکیج گل و کیک

هدیه روز مادر
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ الاهه انصاری

میم الف دال ر مادر، امکان ندارد اسمی از مادر ببریم و گوشه لب‌هایمان به خنده باز نشوند. مادر از آن موجودات نازنینی است که در همه‌ی فرهنگ‌ها از او به نیکی یاد می‌شود. راز این یاد نیک چیست؟ تمام محبت‌های او از زمان شکل گرفتن نطفه‌ی ما تا آخرین لحظات دیدارمان در این دنیا می‌تواند راز سلطان قلب‌ها باشد. حالا که روز مادر است باید بتوانیم به نحوی نشان دهیم که چقدر دوستش داریم، اما برای این روز چه هدیه‌ای بگیریم؟ احتمالا این پرسش برای خیلی از ما به وجود بیاید. پس با ما همراه باشید که پیشنهادات خوبی برای هدیه روز مادر داریم.

طلا، یک نشان و تیر حقیقی در قلب مادران ایرانی

احتمالا برای شما هم پیش آمده که برای هدیه روز مادر، لباس، روسری، کیف و لوازمی خریده باشید که مورد پسند مادرتان نباشد. بگذارید یک رازی در گوشتان بگوییم. در این روزها بهترین هدیه برای روز مادر طلا و جواهرات است. اصلا امکان ندارد مادر ایرانی به طلا و جواهرات عکس‌العمل منفی نشان دهد. تضمین این موضوع با ما. احتمالا حالا با شنیدن نام طلا برای روز مادر قلبتان به تپش افتاده باشد، دستتان بلرزد و چشمانتان سیاهی برود. بله ما هم قبول داریم قیمت طلا با قیمت خون در رقابت است اما در این شرایط طلاهای سبک و اقساطی بهترین راهکار و پیشنهادند. برای هر سلیقه‌ای و با هر پولی حداقل یک پلاک طلا می‌توانید بخرید. اگر به تنهایی هم زورتان به پرداخت هزینه نمی‌رسد، سایر اعضای خانواده را صدا بزنید. قطعا آن‌ها هم از این پیشنهاد استقبال می‌کنند. اما طلای خشک و خالی نه! پس چی؟

گل را در پکیج هدیه روز مادر فراموش نکنید

یکی از هدایای ضروری برای کامل کردن پکیج هدیه روز مادر گل است. مطمئن باشید با تهیه‌ی گل می‌توانید در قلب‌های مادرتان نفوذ کنید. دسته گل یا گل شاخه‌ای؟ انتخاب با شماست. نگران هزینه‌ها نباشید حتی با یک شاخه گل رز یا یک دسته مریم هم می‌توانید از مادرهایتان تشکر کنید اما حواستان باشد چیزی از شیرینی کم نگذارید. شیرینی؟ بله دقیقا اصلا مگر می‌شود روز مادر بدون شیرینی سپری شود؟ هرگز!

هدیه روز مادر

کیک هدیه روز مادر را با وسواس انتخاب کنید

در سال‌های گذشته که خبری از ویروس کرونا نبود، صف ایستادن در شیرینی فروشی‌ها برای تهیه‌ی کیک یک سنت اصیل و پسندیده در بین ایرانی‌ها بود. اما حالا باید کمی محتاطانه برای خرید این شیرینی هدیه روز مادر اقدام کرد. ایستادن در صف‌های شلوغ قنادی‌ها در حال حاضر می‌تواند عاملی برای انتقال و درگیری با کرونا باشد. قطعا شما هم دوست ندارید در عوض یک تکه کیک روزها و هفته‌های بسیاری را با درد و ناراحتی و نگرانی اعضای خانواده سپری کنید. پس چه کنیم؟ سفارش آنلاین کیک خانگی در این شرایط بهترین راهکار است.

کیک خونه بهترین انتخاب برای سفارش شیرینی 

یکی از خوبی‌های محصولات کیک خونه برای هدیه روز مادر، تازه بودن آن‌هاست. محصولات روزانه پخته می‌شوند و قابلیت گرم شدن در ماکروفر را دارند. هر سلیقه‌ای که داشته باشید، دست خالی از کیک خونه بیرون نمی‌روید. کیک یا شیرینی، پای یا تارت، فرقی نمی‌کند منوی محصولات کامل است. پس همین حالا سری به محصولات کارگاه ما بزنید و پکیج روز مادر را تکمیل کنید. انتخاب بین شیرینی‌ها برایتان سخت است؟ بله ما هم قبول داریم به همین خاطر چند راه پیش رویتان قرار می‌دهیم.

  •  بسته مادرانه شماره ۱: این بسته حاوی یک اسلایس کرامبل سیب، بادام و شوکوپرتقال و یک کیک چهارطعم با طعم‌های سیب، کره، هویج و دبل‌چاکلت است.
  • بسته مادرانه شماره ۲: در این بسته یک اسلایس کرامبل سیب، بادام و شوکوپرتقال و به همراه یک بسته کوکی ترکیبی وجود دارد.
  • بسته مادرانه شماره ۳: در این بسته یک کیک هشت طعم با طعم‌های بهاری، نسکافه، کره، دبل چاکلت، پرتقال،سیب، آتشفشان و هویج، به همراه یک بسته کوکی ترکیبی وجود دارد.
  •  رویال باکس: در این بسته یک باکس گل سفید (گل رز سفید، فریزیا، ژیپسوفیلا، پامپاس و ریش بابا) به همراه بسته‌ی مادرانه شماره ۲ وجود دارد.
  •    وی آی پی باکس: در این بسته باکس گل سفید (گل رز سفید، فریزیا، ژیپسوفیلا، پامپاس و ریش بابا) به همراه بسته مادرانه‌ی شماره ۳ ( یک کیک هشت طعم با طعم‌های بهاری، نسکافه، کره، دبل‌چاکلت، پرتقال، سیب، آتشفشان، هویج به همراه یک بسته کوکی ترکیبی وجود دارد.

هدیه روز مادر

اگر زمان کافی برای تهیه‌ی گل ندارید، همین حالا پکیج‌های گل‌دارمان را تهیه کنید و هدیه روز مادر بی‌نظیری را آماده کنید. سفارش‌های ما در این روز محدودند، پس هرچه دارید زمین بگذارید و برای یک شب به یادماندنی اقدام کنید.

نظرات کاربران

0 Call Now Buttonتماس