درباره‌ی ما

داستان کیک‎ِ خونه

در سال ۱۳۹۴ خانم امینه ملک حسینی و خانم فاطمه طوفان متوجه وجود خلاء پذیرایی با کیفیت از سمت سازمان‎ها شدند و شروع به تولید کیک‌هایی با مواد اولیه باکیفیت کردند. این کیک‎‌ها به صورت اسلایسی بسته ‎بندی و آماده می‎شدند. بعد از مدتی آقای یاشار نظمی به این گروه اضافه شد و کارگاه کوچکی راه ‎اندازی کردند.

در زمستان سال ۱۳۹۵ کیک ‌ِخونه وارد بازار خرده فروشی خانگی شد و کم کم واحد توزیع اختصاصی کیک‎‌ِخونه راه‎ اندازی شد.

ابتدا محصولات کیک‌ِخونه فقط کیک‌های خانگی بودند که با مواد اولیه با کیفیت و تازه تهیه می‌شدند و به مرور انواع دیگری از محصولات مثل پای، کرامبل و براونی اضافه شدند.

در حال حاضر “شرکت دوست کام ارمغان” نماینده انحصاری فروش محصولات کیکِ‌خونه است و همه‌ی مردم می‌توانند سفارش آنلاین کیک و شیرینی را با کیک‌ِ‌خونه تجربه کنند.

هدف کیک‎ِ خونه

ساختن حال خوب برای آدم‎ها و کمک به تجربه‌ی طعم خوش خانگی یکی از مهم‎ترین هدف‎های ما در کیک‎خونه است که بتوانیم در لحظات دلنشین آدم‎ها کنارشان باشیم و تلاش می‎کنیم با ارائه‎ی محصولات متنوع و با‎کیفیت این کار را انجام دهیم.

ارزش‎های کیکِ خونه

برای اولین بار در صنعت به کل تجربه‎‌ی مشتری از خرید توجه کردیم و تلاش کردیم تا رابطه ‎ای بر پایه ‎ی صداقت و اعتماد بسازیم تا بعد از خرید هم این رابطه همچنان پایدار باقی بماند. ارتباطات داخلی خانواده‎‌ی کیک‌ِخونه بر پایه ‎ی احترام و صداقت شکل گرفته است و همکاران این مجموعه عضوی از خانواده ‎ی بزرگ کیک‌ِخونه هستند.

علاوه بر ساختن ارتباطات داخلی و خارجی در این مجموعه ارزش‎هایی ار قبیل:

کیفیت بالای محصولات ( از نظر طعم و تازگی و رسپی )

خلق تجربه‎‌ی متفاوت و ساده در خرید آنلاین کیک و شیرینی

تلاش برای ارائه‎‌ی سرویس‌های ارسال رایگان و بازه‎‌های مختلف زمانی برای تحویل سفارش

امکان پرداخت در صورت رضایت در اولین سفارش هر مشتری، از مهم ‎ترین ارزش‌های ماست.

خدمات سازمانی

کیک‎ِخونه همچنان آماده‌ی ارائه‎ی بسته‎های پذیرایی روزمره و پذیرایی در رویدادهای شماست.

امروزه کیک‎ خونه، تامین کننده‎ ی کیک بسیاری از کافه‎ ها در تهران است.

0 تماس