درباره‌ی ما

کیک‌خونه چه می‌کند؟

کیک‌خونه یک کسب‌ و کار رو به پیشرفت است که هر روز به جامعه‌ی مشتریان و همراهانش اضافه می‌شود. کیک‌خونه روزانه سفارش کیک می‌گیرد و همان روز هم ارسال می‌کند. معمولا کیک‌خونه را به تازگی و خوشمزه بودن و طعم خوش خانگی و خوش‌قولی می‌شناسند.

داستان کیک‌خونه از کجا شروع شد؟

سال ۱۳۹۴ بود که «کیک‌خونه» برای پر کردن جای خالی مزه‌ی کیک خانگی در مراسم رسمی سازمانی شروع به کار کرد. تجربه‌ی خانم امینه ملک‌حسینی در حوزه‌ی صنایع و مدیریت در کنار مزه‌ی عالی کیک‌های خانم فاطمه طوفان، شروع دلپذیری برای «کیک‌خونه» رقم زد. رفته رفته کیک‌خونه از سال ۱۳۹۵ سفارش‌گیری و ارسال خانگی را شروع کرد. همچنین اخیرا به جز فروش آنلاین، از طریق سفارش حضوری و اسنپ‌فود هم امکان سفارش را مهیا کرده‌است.

سیاست کیک‌خونه از همان روزهای اول تولید کیک‌هایی با طعم خوش‌ خانگی، بر اساس بهترین کیفیت مواد اولیه‌ی بازار بود. کسب و کار کیک‌خونه به این افتخار می‌کند که از روز اول تا الان طعم و کیفیت مواد اولیه‌اش ثابت مانده است، و یکی از رمزهای موفقیتش را این عامل می‌داند.

کیک‌خونه چطور کار می‌کند؟

هر روز از طریق وبسایت یا شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۷۰۲۵۶ سفارش‌های مشتریان را جمع می‌کند و در دوبازه‌ی ۱۳ تا ۱۶ و ۱۸ تا ۲۰ به خانه‌های آن‌ها می‌رساند. کیک‌خونه از تولید تا ارسال را خود برعهده دارد و از تیم‌های مجربی از پیک استفاده می‌کند.

ما چه آرزویی داریم؟

«ما آرزو داریم که مناطق بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم، تا همه‌ی مردم ایران بتوانند از طعم خوش کیک‌های خانگی‌مان بچشند. در وهله‌ی بعدی نگاه ما بین‌المللی خواهد بود.»

 

در حال حاضر “شرکت دوست کام ارمغان” نماینده انحصاری فروش محصولات کیکِ‌خونه است و همه‌ی ساکنان تهران می‌توانند سفارش آنلاین کیک و شیرینی را با کیک‌ِ‌خونه تجربه کنند.

0 تماس