اقدامات کیکِ‌خونه در دوران کرونا ویروس

خرید ایمن کیک و شیرینی در دوران کرونا

برای خرید آنلاین کیک و شیرینی کافیست وارد سایت کیک خونه شوید و بعد از انتخاب کیک یا شیرینی مورد نظرتان، زمان تحویل آن را مشخص کنید. بنابراین، هیچ نیازی به بیرون آمدن از خانه نخواهید داشت و سفارشتان را درب منزل یا هر جایی که خودتان بخواهید تحویل خواهید گرفت. اما اقدامات ضد کرونایی ما به همین جا ختم نمی‌شود و در تمام مراحل آماده سازی سفارش شما از پخت و پز کیک‌ها گرفته تا بسته بندی و ارسال آن، موارد بهداشتی با سختگیری خیلی زیادی رعایت می‌شود.

تدابیر بهداشتی کیک خونه در دوران کرونا

مدیران مجموعه کیک خونه اقدامات و تدابیر بهداشتی کامل و سختگیرانه‌ای را در نظر گرفته‌اند تا خرید ایمن کیک در دوران کرونا را تضمین کنند. برای اینکه با نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی این مجموعه در دوران کرونا آشنا شوید، بهتر است یک روز کاری در کیک خونه را با هم مرور کنیم.

استفاده از لباس مخصوص، ماسک و دستکش

صبح زود که پرسنل کیک خونه وارد مجموعه می‌شوند، قبل از شروع به کار، لباس‌های مخصوص آشپزی خود را می‌پوشند، دستکش‌ها را به دست می‌کنند و ماسک می‌زنند. دستکش و ماسک‌هایی که پرسنل کیک خونه استفاده می‌کنند از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. بنابراین، آشپزها با بهداشتی‌ترین پوشش ممکن وارد آشپزخانه خواهند شد.

ضد عفونی کردن سطوح

بعد از ورود پرسنل به آشپزخانه، اولین کاری که انجام می‌شود ضدعفونی کردن سطوح مختلفی است که فرآیند پخت و پز کیک‌ و شیرینی روی آنها انجام می‌شود. ضمن اینکه کلیه تجهیزات و ابزارهای مورد استفاده نیز به طور مرتب ضدعفونی می‌شوند.

شست و شوی میوه و سبزیجات

تمامی میوه‌ها و سبزیجات مورد استفاده در کیک خونه به طور کامل و با استفاده از مواد ضدعفونی کننده مخصوص، شست و شو می‌شوند. شست و شوی این مواد به صورتی انجام می‌شود که ضمن از بین رفتن هر نوع آلودگی، کیفیت میوه و سبزیجات نیز حفظ شود.

فرآیند بهداشتی پخت و پز

همانطور که گفته شد کلیه پرسنل آشپزخانه در حین پخت و پز از لباس مخصوص، ماسک و دستکش استفاده می‌کنند و هیچ شخص متفرقه‌ای اجازه ورود به آشپزخانه را ندارد. ضمن اینکه کلیه ظروف و لوازم مورد استفاده در فرآیند پخت و پز کاملا تمیز هستند و عملا امکان آلوده شدن محصولات وجود ندارد. در نهایت هم تمامی کیک‌ها و شیرینی‌ها در حرارت بسیار بالا پخته می‌شوند.

بسته بندی و ارسال بهداشتی

بعد از اینکه محصولات آماده شدند، در جعبه‌های درب‌دار و شیک کیک خونه قرار داده شده و در نهایت نیز سلفون پیچ خواهند شد. از اینجا به بعد، نوبت به تیم حمل و تحویل سفارش‌ها می‌رسد. پرسنل این بخش هم موراد بهداشتی از جمله استفاده از ماسک را به طور کامل رعایت می‌کنند. ضمن اینکه، باکس حمل و نقل محصولات نیز دائما تمیز می‌شود.

هر چند که کلیه پروتکل‌ها و موارد بهداشتی در فرآیند تهیه و ارسال محصولات کیک‌خونه رعایت می‌شود اما اگر هنوز هم نگران هستید می‌توانید کیک یا شیرینی خریداری شده را مجددا با حرارت بالا گرم کنید؛ محصولات مختلف کیک‌خونه قابلیت گرم کردن را دارند. برای خرید کیک در دوران کرونا و با خیال راحت، به فروشگاه کیک‌خونه سر بزنید.

0 تماس